57 tisíc komentov na FB poste? Pelikan.sk ukázal, že sa to dá

57 510 komentárov, to je aktuálny stav počas písania tohto článku. Pelikan.sk spustil na Facebooku súťaž o cestu do Paríža. Namiesto klasického „daj like, zdieľaj verejne a komentuj“ skúsil iný spôsob.

POSLEDNÝ KOMENTÁR VYHRÁVA

vyhraj-cestu-do-pariza

Výhercom sa stal autor komentára, ktorý bol pridaný ako posledný počas stanoveného času. T.j. počas stanoveného času nepribudol žiadny ďalší komentár. Tento čas sa neustále skracoval. Najprv to bola 1 hodina, potom 30 minút, 15 minút, 5 minút až nakoniec 30 sekúnd.
Prečítajte si kompletné pravidlá

Ľudia, verte alebo neverte, ľudia pridávali komentáre aj o tretej ráno. Srsly.

Ako pri každej FB súťaži, aj tu boli hateri. Aj tu sa našli ľudia, ktorý si mysleli že už vyhrali alebo mali iné pripomienky… A osobne, nezávidela som tomu, kto to celé v pelikáne riešil. Chcelo to nervy, ale zvládli to na jednotku.

 

Pelikán nám ukázal, že existuje aj iný spôsob ako robiť Facebook súťaže. A zrovna tento spôsob neuveriteľnou rýchlosťou zvyšuje engagement. Tým pádom aj rapídne znižuje cenu za reklamu.

You may also like...

Zanechajte komentár

avatar

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.