Ako bolo na 9. affiliate konferencii?

Na affiliate konferenciu som išla už druhýkrát. Prvýkrát som mala tú česť v novembri – na 8. affiliate konferencii. Vďaka tomu som mohla porovnať, čo sa zlepšilo a čo sa, naopak, zhoršilo.

Ako veľké mínus oproti minulému ročníku považujem rozhodne prednášky.
Prednášky boli všeobecné a príliš zamerané na sale vlastných služieb či produktu. Spokojná som bola len s jednou prednáškou – SEO + katalogy od Milana Pichlíka. Prednáška Co s nově nasbíranou databází e-mailů bola tiež fajn, ale ja osobne si myslím, že ťažšie je nazbierať danú databázu, ako s ňou pracovať.

Zo svojich tweetov vyberám:

 

Veľkým sklamaním bol Berka s prednáškou Tři zásadní UX techniky a Petr Andrýsek s prednáškou Síla sociálních sítí. Od týchto som naozaj čakala viac.

Ako veľké plus tohto ročníku považujem zlepšenie obedu a afterky. Obed bol riešení voucherom do reštaurácie, čo je obrovský posun oproti jedlu v krabici z minulého roku.

Stretla som kopu nových ľudí, hlavne veľa publisherov, ktorí tajili URL adresy svojich projektov po štvrtú vodku. Veru, dobre bolo. :) Oficiálnejší článok z 9. affil konferencie nájdete čoskoro na dognet.sk.Môže sa Vám ešte páčiť...

1 odpoveď

  1. Berka píše:

    Hodně jsem diskutoval s organizátory a některými pravidelnými účastníky téma a hloubku svého vstupu, nakonec to chtěli takto. Samozřejmě jsem mohl jít do něčeho specifičtějšího, toto byl záměr. Berka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *