Report môjho roku 2015

Ta keď už všetci dávajú tie cool reporty ako sa skvele posunuli, dám aj ja nejaký…

Čo sa mi podarilo v roku 2015:

Business/Work

Vytvorila som 5x viac webových stránok než v roku 2014. Popri tom som upravila XY stránok a pomohla XY WordPress začiatočníkom.

Skúsila som si prácu v reklamnej agentúre a usúdila som, že buď ja málo fetujem alebo oni veľa. Ťahali ma tam hlava-nehlava a nakoniec zistili, že nemajú ako využiť moju úzku špecializáciu a chceli zo mňa spraviť dievča na všetko. Nevyšlo. V dobrom však spomínam na skvelý kolektív vo Wiktor Leo Burnett, ktorý mi bude vždy chýbať. Nie všade nájdete toľko rôznorodých a kreatívnych ľudí na jednom mieste.

Našla som si job roka za 1 deň. Ráno som dala výpoveď vo WLB, večer som bola na pohovore a na druhý deň ráno ma už čakal email, že som prijatá. Stala som sa affiliate managerom prvej slovenskej affil siete Dognet a som tam šťastná ako blcha. Čísla, exporty, konverzie, provízie, webové stránky, WordPress… Neviem si predstaviť lepšie ušitú robotu pre mňa + 2 dni do týždňa homeoffice. A šéf je proste TOP-ka

Dvojnásobný obrat môjho eshopu. Vejare.sk stále idú ďalej. Redizajn však odkladám už 2. rok.

 

Knowledge

Som inžiniér – bolo to náročné, bolo to kruté, bolo to dlhé. Ale dobojovala som to do úspešného konca. Diplom na mňa však stále čaká na univerzite (moja prokrastinácia pre ňho ešte neskočila).

Venujem sa komunite WordPress – okrem toho že častejšie zablúdim na WordPress meetup, stala som sa aj jednou z organizátoriek WordCampu 2016.

Objavila som affiliate marketing a začala som vyrábať webové stránky pre affil projekty, ktoré mi už aj čo-to priniesli.

Zbieram certifikáty. Úspešne som zložila Google Adwords skúšku a zbieram ďalšie certifikáty z udemy.com alebo iných online education places.

Učím sa japonsky. Už viem rozlíšiť japončinu od iného jazyka po jednej vete :D

 

Personal

Mám vlastné auto. No ok, možno nechce moc štartovať v zime, ale aspoň je moje.

Úspešne riešim zdrav. problém môjho kocúra. Áno, čítate správne. Môj kocúr podstúpil rentgen spolu s ďalšou kopou vyšetrení a bola mu nasadená špeciálna strava. Kaká už bez problémov a už pekne dlho (ani si nepamätám ako dlho) sa nám nevycikal na sedačku.

Skončil môj dlhoročný vzťah, ktorý nikam nesmeroval. Aspoň podľa neho. Život ide ďalej a ja mám pocit, že ma to dosť posunulo. Minimálne k novému a lepšiemu partnerovi :D

 

Čo sa mi NEpodarilo v roku 2015:

 • Prestať si kúsať nechty
 • Redizajnovať môj eshop Vejare.sk
 • V mojej izbe je rovnaký bordel ako… ako furt
 • Začať sa obliekať ako dáma. Ja za to môžem že tie geek tričká sú také super?
 • Prestať prokrastinovať
 • Čítať knihy
 • Obnoviť si znalosti z nemčiny
 • Žiť zdravšie. Vedeli ste, že McDonald má darčekové karty?

 

A nakoniec aj tak trochu HTML-kovsky (ak by som povedala programátorsky, tak kóderi ma zožerú):

 

Reporty roku 2015, ktoré ma zaujali:Môže sa Vám ešte páčiť...

1 odpoveď

 1. Alexander píše:

  1. V mojej izbe je rovnaký bordel ako… ako furt

  Marie Kondo ti poradí. Jej kniha o upratovaní v skratke: Čím menej vecí tým väčší poriadok. Nepotrebuješ všetky tie haraburdy!

  2. Obnoviť si znalosti z nemčiny
  Nepozeraj / nepočúvaj / nečítaj / nehraj hry / nekomunikuj v SK/CZ/EN telka / filmy / hudba / knihy / weby / ľudia, ale všetko pekne po Nemecky – uvidíš ako to raz-dva pôjde.

  3. Čítať knihy
  https://www.goodreads.com/ ťa nakopne! Naozaj skvelý web, skvelé odporúčania a pekné recenzie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *