Jedlo v prášku – Queal vs Mana

Queal vs Mana

Prvý zásadný rozdiel medzi Queal a Mana je v tom, že Mana má samostatne priložený olej. Queal ide bez oleja.

Na 1 normálnu porciu Mana ide 300 ml vody, 2 lyžice prášku a 1 ryska oleja (na fľaške s olejom sú rysky). Olej Mana obsahuje riasy + repku + za studena lisovaný kokos + slnečnicu a za studena lisované ľanové semienko.

Queal

Denná dávka: 3 porcie

Porcia: 350 ml vody + 175 g prášku

700 kcal/porcia

8 rôznych príchutí (Banana Mania, Smooth Vanilla, Super Strawberry, Crazy Chocolate Peanut, Funky Forest Fruit, Cool Chocolate, Awesome Apple Pie, Morning Macchiato)

1,95 € až 2,33 € za porciu (700 kcal)

Pozrieť Queal

Mana

Denná dávka: 5 porcií

Porcia: 300 ml vody + 67 g prášku + 18 g oleja

400 kcal/porcia

Bez príchute

1,44 € až 1,74 € za porciu (400 kcal)

Pozrieť Mana

Denná dávka Mana je 5 normálnych porcií. Denná dávka Queal sú 3 normálne porcie. No môžete si namiešať aj väčšiu porciu Mana, napr.: 600 ml vody + 4 lyžičky prášku + 2 rysky oleja a máte 800 kcal.

Ďalší rozdiel, ktorý som si všimla, bol vo fľaške. Mana fľaška bola neskutočne široká a mojou malou ručičkou som ju nevedela poriadne chytiť. Queal fľaška sa drží v ruke pohodlnejšie.

mana

Ak sa chcem napiť, u Queal stačí otvoriť horný otvor. U Mana musíte odšróbovať celý vrchnák, presne, ako je to na fotke.

pitie-mana

Má to však aj jednu výhodu – Mana sa vám nevyleje. Queal „štuplík“ je len jemne zatlačený a v taške sa vám môže ľahko vyliať.

 

Záver

Ja osobne volím Queal.

Mana som ochutnala na Tastingu Soylentov #2 a nechutila mi. Bolo to ako ovsená kaša bez príchute. Mana chutila iba jednej osobe na celom Tastingu Soylentov a aj to sme sa všetci divili, ako je to možné. Po Mana som musela umyť shaker prostriedkom na riad, lebo povrch zvnútra bol olejový. Po Queal stačí shaker len poriadne vypláchnuť.

Queal sa predáva v 8-mich príchutiach a s výnimkou Morning Macchiato mi všetky nesmierne chutia.

 Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *