Duch! – brutálna spoločenská hra na postreh, ktorá ťa dojebe jak nič

Táááákže. Bola som na FIITkovici a jedna z atrakcií boli aj spoločenské hry v podaní eshopu iHrysko.sk

Došli sme, opýtali sa nás čo vieme hrať a čo sme už hrali a so znalosťou pexesa nás usadili k stolu s hrou Duch!. Vysvetlili nám veľmi jednoduché pravidlá hry a my so smiechom, že to je primitívne, sme začali hrať. A sranda mohla začať. To čo nasledovalo sme veru nečakali.

DuchHra sa skladá z kariet (60 ks) a 5 predmetov: šedá myš, červené kreslo, modrá kniha, zelená fľaša a biely duch.

Pravidlá sú nasledovné. Keď sa otočí karta, musíte ako prvý:

    • chytiť predmet, ktorý je na obrázku, pričom musí sedieť predmet aj farba. T.j. keď je na obrázku biely duch, vyberiete bieleho ducha


ALE keď vám nesedí farba

  • musíte vybrať taký predmet, ktorý nie je na obrázku a zároveň nemá farbu predmetov na obrázku. T.j. keď je na obrázku modrá fľaša a biela myš, musíte vybrať červené kreslo

VŽDY je iba jedna správna možnosť. Keď prvý vyberiete správny predmet, beriete si kartu. Kto má na konci najviac kariet – vyhráva.

Quite easy, isn’t it? HA HA HA you are sooooo wrong.

duch-karty

Máme tu štyri karty. Aký predmet vyberieme?

  1. červené kreslo. Lebo myš na obrázku je biela, my máme na výber len šedú. Fľaša na obrázku je modrá a my máme iba zelenú. Vyberie sa teda červené kreslo, lebo nie je biele, nie je modré, nie je myšou a nie je fľašou.
  2. zelená fľaša. Keďže máme zelenú fľašu.
  3. modrá kniha. Lebo myš na obrázku je červená a my máme šedú. Fľaša je biela a my máme zelenú. Modrá kniha nie je ani červená, ani biela, nie je ani myšou a ani fľašou.
  4. šedá myš. Keďže máme šedú myš.

Možno sa vám to stále zdá ľahké ale verte mi, keď sa máte v rýchlosti rozhodnúť a ešte k tomu máte v sebe nejaké to pivko, tak je to dóóóósť hardcore. Verte mi, je to riadny mind blow.

Túto brutálnu a pritom úplne jednoduchú hru si môžete kúpiť v skvelom obchode iHrysko.sk (osobný odber v BA a BB). Ak si túto hru alebo iné skvelé hry chcete nezáväzne zahrať, odporúčam vám sledovať kalendár iHryska alebo ich Facebook page a zúčastniť sa podobných akcií so spoločenskými hrami. Radi vám poradia a zahrajú sa s vami.Môže sa Vám ešte páčiť...

Subscribe
Notifikuj ma o
guest

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments