HIWE – chatovacia appka pre pubertálne detičky

Kde bolo, tam bolo, napísal mi jeden odvážny človek email, aby som spravila recenziu na aplikáciu Hiwe. Aj napriek môjmu upozorneniu, že robím nezávislé recenzie a ich appka môže dopadnúť zle, rozhodli sa ísť do toho. Takže, tu to je:

Hiwe je mobilný chat pre pubertálne deti, ktoré vôbec nechcú chatovať a len hľadajú osoby opačného pohlavia na súkromné správy.

(Vetu som 5x upravovala, aby neobsahovala vulgarizmy.)

 

Keď mi napísali, že je to „chatovací appka inspirovaná trendy chatování v 90-tých letech“, v hlave sa mi začali vynárať krásne spomienky na xchat.sk. Kto pamätá, vie, o čom hovorím. Ich sekundárnu cieľovú skupinu vo veku 25 – 35 som tam však nenašla. Namiesto toho tam na mňa vyskočili pubertálne nedozreté indivíduá, ktorých hudobný štýl je na škále od Justina Biebera po Taylor Swift.

 

 

Hocikto si môže vytvoriť vlastnú miestnosť (volajú to Memo) a dať jej fotku a tému. Keďže je to mobilná appka, fotka miestnosti je častokrát selfie s duck-faceom [facepalm].

 

 

Prešla som viacero miestností, ale nikde som neobjavila normálnu duchaplnú konverzáciu. Až nakoniec predsa len. Miestnosť, kde ľudia písali, aké majú problémy s appkou. Tam sa konečne dalo normálne komunikovať a nebolo to len o tom, že „Ahoj“ a „Napiš“.

V emaile písali, že „Pro Hiwe je důležitá real-time komunikace mezi lidmi“. Ja osobne mám skôr pocit, že je tam mŕtvo. Pri správach nevidíte čas, kedy boli odoslané, takže ťažko reálne posúdiť.

Reálne som tam nemala čo robiť, ani si s kým písať.

 

0MAJKRq_700w_0

 

Články o HIWE na nete (asi platené PR, netuším):

 

Tu by som mala dať odkazy na Google Play a App Store, ale nedám. Však načo. Aj tak to nechcete. Verte mi.

 

Ponuky na ďalšie recenzie aplikácií uvítam do emailu. :DMôže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *