WebExpo 2016 – jedna z TOP konferencii na tému web už tento týždeň

Už tento týždeň sa uskutoční jedna z najväčších európskych konferencii o tvorbe webu. Počas dvoch dní sa nám predstaví presne 72 speakerov.

Máme nabité přednášky pro design, vývoj i byznys. Nuda ale nebude ani ve zbytku programu. Každý ze sálů bude mít vlastního moderátora. Připravujeme prostor pro networking a workshop a chystáme hned tři večírky, takže příležitostí bude určitě dostatek.
– riaditeľka Šárka Štrossová

Vo Veľkej sále Lucerny sa predstaví standup komik a herec Daniel Čech, program tu bude kompletne v angličtine. Prednášky v Kine Lucerna uvedie Pavlína Louženská, šéfka marketingu v Zootu a Lucernu Music Bar bude riadiť Marek Prokop, legenda slovenského internetu. Kino a Music Bar majú dvojjazyčný program v slovenčine aj angličtine; v kine budú prednášky tlmočené.

Vo Veľkej sále Lucerny bude tiež okrem prednáškovej sály tiež „štvrtý stage„, určený pre workshop a networking. V piatok tu môžeme stretnúť investorov z Credo Ventures a pokecať o nových nápadoch na startup. Na sobotu sa na rovnakom mieste pripravuje hackathon Českej sporiteľne.

Svoju visačku a welcome drink si môžeme vyzdvihnúť už vo štvrtok 22. septembra v bare La Loca. Ešte pred tým sa v kine Lucerna bude premietať dokumentárny film Design Disruptors.

Piatkovú párty hostí Skautský inštitút na Staromestskom námestí. Afterpárty po skončení konferencie prebehne priamo vo Veľkej sále Lucerny, na programe je standup comedy od Daniela Čecha a vystúpi tiež pesničkár Pokáč.

Kompletný programKúpiť vstupenku

 Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *