Nakupujete online? Získajte časť svojich peňazí späť

Volá sa to v praxi CashBack. Vy niekde nakúpite a získate nejaké percento z nákupu späť. Ako je to možné? Existuje taký pojem že „affiliate“. Človek/firma, ktorá dovedie zákazníka na nejaký eshop, získa províziu. Na to, aby títo ľudia/firmy zarobili na províziách čo najviac, ponúkajú ľudom časť z tejto sumy.

Takým veľmi známym česko-slovenským CashBack systémom je refundo. Ponúka aj modul do prehliadača, ktorý vás upozorní, že sa nachádzate na stránke, kde môžete získať za nákup peniaze späť.

Screenshot_1

 

V systéme Refundo je k dispozícií viac ako 120 obchodov a taktiež aj zľavové kupóny. Nebude z vás po týždni boháč, ale malými nákupmi si viete vytvoriť malú sumičku, ktorá určite poteší. Ak ste niekde na Facebooku videli, ako niekto zarobil 120€, tak naozaj neviem čo všetko ten človek musel pokupovať. Tie CashBacky sú v percentách a tie percentá moc vysoké veru nie sú.

refundo-transakcie

 

Poznám ľudí, ktorí sú schopný kvôli tým pár centom/eurám nakupovať len v obchodoch, ktoré sú v systéme a majú z toho CashBack. Ja to naozaj nerobím. No, takýmito občasnými nákupmi tam už mám 15€. Minimum pre výplatu peňazí za nákupy je 1€ ;)

 

Ďalšie CashBack systémy (do komentára môžete napísať ďalšie)

  • http://www.ebates.com/
  • http://www.extrabux.com/
  • http://www.lyoness-online-nakupovanie.com/
  • http://www.navratnepeniaze.sk/


Môže sa Vám ešte páčiť...

1 odpoveď

  1. Melánia píše:

    Škoda, že som k takýmto článkom neprišla už skôr. Ja som mala možnosť vyskúšať Plnú Peňaženku, ako nový cashback portál na Slovensku, a je skvelé, že človek ušetrí aspoň pár centov na nákupe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *