Kanadské vitamíny z prírodných zdrojov

Jamieson
Objavte vitamíny Jamieson

Vitamíny Jamieson

Najbezpečnejšie, najčistejšie a najúčinnejšie vitamíny na trhu.

Pre vaše deti

Vitamíny a minerály sú dôležité látky pre zdravie, vitalitu, rast a správny vývoj organizmu. Ak nie je detská strava dostatočne pestrá, je potrebné vitamíny zabezpečiť formou doplnkov.

Zdravý vývoj

Imunitný systém zaisťuje obranyschopnosť detského tela proti najrôznejším infekciám. Jeho funkciu je potrebné podporovať.

Pohodlný nákup

Nakúpte svojim deťom vitamíny z pohodlia domova z certifikovanej online lekárne. Doprava zadarmo pri nákupe nad 35€.

Zdravie detí

Multivitamíny a doplnky stravy sú veľmi dôležité pre posilnenie imunity u detí, pretože obsahujú vyváženú kombináciu vitamínov a minerálnych látok, ktoré prispievajú k správnemu rastu a vývoju dieťaťa.

Baby-D™ Vitamín D3 400 IU

kvapky 11,7ml

Bakteriálne kultúry (s príchuťou jahodového jogurtu)

60 tbl. na cmúľanie

Omega-3 Kids Gummies

želatínové pastilky 60ks

Omega-3 s vitamínom D3 s príchuťou citróna

roztok 237 ml

Vita-Vim™ Kids Gummies

želatínové pastilky 60 past

Vita-Vim™ Kids multivitamín so železom

tablety na cmúľanie 60 tbl.

Vita-Vim™ Kids multivitamín s vápnikom

tablety na cmúľanie 60 tbl.

Vitamín D3 Kids 400 IU s príchuťou jahody

tablety na cmúľanie pre deti 100 tbl.

O Jamieson

Za 90 rokov sa spoločnosť Jamieson Laboratories stala popredným kanadským výrobcom a distribútorom prírodných výživových doplnkov.

 • 1922

  Vznik spoločnosti Jamieson

  Zakladateľ Claire Edwin Jamieson založil v roku 1922 spoločnosť Jamieson, ktorá sa stala svetovým lídrom v priemyselnej sfére výroby prírodných doplnkov výživy a vitamínov. Vyváža do 50 krajín sveta, vrátane Spojených štátov amerických, Číny a Japonska.

 • 1960

  Rast spoločnosti Jamieson

  Spoločnosť Jamieson kúpila od pána Jamiesona rodina Margolis a neustále rozširuje výrobu prírodných vitamínov, minerálov, koncentrovaných výživových doplnkov a bylinných prípravkov tak, aby spĺňali najnáročnešie štandardy bezpečnosti, čistoty a účinnosti.

  Produkty Jamieson si vďaka tomu získali dobré meno na celom svete – majú reputáciu farmaceutickej kvality, čistoty a bezpečnosti.

 • 1980

  Prvé cmúľacie tablety

  Spoločnosť Jamieson Laboratories prvýkrát uviedla na trh novú formu tabliet, a to cmúľacie tablety so zinkom v boji proti nachladnutiu a bolestiam hrdla.

 • 1988

  Jedinečný vitamín A

  Spoločnosť Jamieson Laboratories uviedla na trh jedinečný prírodný vitamín A, ktorý účinne pomáha v boji proti prvým príznakom starnutia pokožky.

 • 1992

  OTC klasifikácia

  Kanadské ministerstvo zdravotníctva schválilo spoločnosti Jamieson Laboratories OTC klasifikáciu (klinické osvedčenie výživových doplnkov), prvú v Severnej Amerike.

 • 1994

  Antioxidačné formule uznané

  Vedci uznali dve OTC antioxidačné formule, Jamieson NT- OX a Jamieson Beta-karotén s vitamínmi C a E, pri ktorých bola klinicky potvrdená ich maximálna aktivita pri prečisťovaní ciev – zabraňujú usadzovaniu cholesterolu v artériách a predchádzajú restinóze.

 • 1995

  Aj pre domácich miláčikov

  Spoločnosť Jamieson Laboratories predstavila prvé prírodné prípravky na starostlivosť o domáce zvieratá.

 • 1997

  Čínska medicína v Amerike

  Spoločnosť Jamieson Laboratories prvýkrát predstavila tradičnú čínsku medicínu v Severnej Amerike.

 • 1998

  Vitamín C ako antioxidant

  Vitamín C, ktorý pomáha telu bojovať s infekciami, patrí tiež medzi silné antioxidanty. Vedci zistili, že zabraňuje karcinogénnym účinkom dusičnanov z látok, ako je cigaretový dym, smog a niektoré druhy zeleniny.

 • 2000

  Omega-3

  Potvrdilo sa, že nenasýtená esenciálna mastná kyselina omega-3, ktorej zdrojom sú predovšetkým tučné ryby, ako sú makrely, haringy, lososy a sardinky, pozitívne ovplyvňuje vývoj mozgu.

 • 2004

  Melatonín, B12 a D-biotín

  Spoločnosť Jamieson Laboratories ako prvá vyvinula špeciálnu technológiu, ktorá jej umožnila získať čistý melatonín, vitamín B12 metylkobalamín a D-biotín.

 • 2006

  Omega-3 Healthy Heart

  Na podporu kardiovaskulárneho zdravia, Spoločnosť Jamieson Laboratories prvýkrát celosvetovo predstavila prípravok Omega – 3 Healthy Heart (Zdravé srdce) na podporu kardiovaskulárneho zdravia, ktorý je zdrojom živín stredozemnej stravy. Súčasťou tohto vysoko potenciálneho farmaceutického výživového doplnku z rybieho oleja je extrakt z olivových dužín z Talianska - OleaSelect TM - ktorý chráni LDL cholesterol pred oxidáciou a zápalom.

 • 2007

  Glukozamín bez obsahu kôrovcov

  Spoločnosť Jamieson Laboratories je prvý výrobca výživových doplnkov, ktorý uviedol na trh glukozamín bez obsahu výťažku z kôrovcov. Z extraktov z kukurice ho pre Jamieson Laboratories vyvinula ho spoločnosť Cargill Corporation. Tento prielom odstránil obavy spotrebiteľov z alergie na mäkkýše a rizika kontaminácie zo surovín na morskej báze.

 • 2008

  Program 360 Pure

  Uvedenie programu 360 Pure, protokolu zabezpečujúceho kvalitu výrobkov, vďaka čomu sa spoločnosť Jamieson Laboratories stala svetovým lídrom v oblasti výroby čo najbezpečnejších, najčistejších a najúčinnejších prírodných produktov. Program 360 Pure zahŕňa sledovateľnosť, spoľahlivosť a farmaceutickú čistotu každej látky, ktorá je súčasťou výživových doplnkov.

 • 2008

  Vitamín C s postupným uvoľňovaním

  Spoločnosť Jamieson Laboratories vyvinula výživový doplnok Exxtra C,TM vitamín C s postupným uvoľňovaním obohatený formulou DSM Quali-C TM. Táto vynikajúca a kvalitná kyselina askorbová je výťažkom z kukurice a cukrovej repy dovážanej z Európy.

 • 2009

  Prírodný vitamín D3

  Spoločnosť Jamieson Laboratories prináša na trh prvý laboratórne vyrobený prírodný vitamín D3 vo forme čokoládových žuvacích tabliet i v ďalších ľahko žuvacích formách. Tento prémiový vitamín D3 sa získava z čistého lanolínu z ovčej vlny podľa prísnych pravidiel, ktoré zabezpečujú jeho absolútnu čistotu.

 • 2010

  FluShield

  Na trh bol uvedený produkt Jamieson FluShield. Tento výživový doplnok obsahuje formulu LPx3, patentovaný extrakt z rastliny Echinacea angustifolia, ktorá sa pestuje a získava z prvotriedneho genotypu pestovaného v Taliansku.

 • Sme
  tu
  pre Vás!

Rovnako ako počas 90 rokov existencie, Jamieson bude aj naďalej udržiavať charakteristické znaky svojej dôveryhodnej značky - kvalitu, čistotu a bezpečnosť.